درباره ما

فالنا رو بیشتر بشناسین…

به وب سایت ما خوش آمدید

امیدواریم از زمانی که برای دیدن نمونه کارها گذاشتید به یک نتیجه خوب رسیده باشید و این افتخار نصیب ما بشه که بتونیم خدماتمونو طوری ارائه بدیم که شما لایقش هستید.

قبل از هرچیز میخوایم درمورد لحن نوشتاری که در وب سایت هست براتون توضیح بدیم. ما سعی کردیم لحنی رو انتخاب کنیم که فضای دوستانه ای بین ما و شما ایجاد بشه تا راحت تر بتونیم به هدفی که داریم برسیم و خط فکری شمارو درست درک کنیم. پس امیدواریم که از نحوه صحبت کردن ما خدایی نکرده ناراحت نشید چون ما شمارو دوست خودمون میدونیم و احترام به شما اولیت این مجموعه ست.

تمام دوستانی که در رشته های هنری تحصیل کردن همیشه آرزو داشتن که یک تیم تشکیل بدن و تو بخش های مختلف مثل عکاسی، طراحی و تبلیغات بصورت یکدست فعالیت کنن و به مشتریاشون خدمات خوبی رو ارائه بدن.

ما هم مثل همه ی این دوستان هدفمون تشکیل یک تیم حرفه ای بود. پس تصمیم گرفتیم هر کدوممون تو بخش خودمون حرفه ای بشیم و برای خودمون سابقه درست کنیم. این تصمیم رو تو سال 1384 گرفتیم و اون موقع فقط دو نفر بودیم که هر دو در رشته گرافیک تحصیل می کردیم. در طی این همه سال تو جاهای مختلف استخدام شدیم، کار یاد گرفتیم و با تلاش زیاد ، تو مسیر حرفه ای شدن افتادیم. کم کم دوستانی پیدا کردیم که با ما هم مسیر شدن و تونستیم به آرزویی که سال ها پیش داشتیم شکل واقعیت بدیم.

پس تو سال 1398 یک مجموعه راه اندازی کردیم به اسم فالنا که تو زبان ایتالیایی به معنی پروانه هستش. این اسمو از زیبایی، انتقال حس خوب، زندگی بخشیدن و لبخندی که این موجود تو دنیا انتقال میده الهام گرفتیم و تمام سعیمونو کردیم که باور کنیم ما هم با کارهامون میتونیم این حسو به تمام افرادی که تو این مملکت مشغول به کارآفرینی و کسب درآمد هستن منتقل کنیم.

فعالیت مجموعه رو دسته بندی کردیم ، و هر بخش بصورت حرفه ای و متمرکز فعالیت میکنه و همه هدفمون یک چیزه ، رضایت و خوشحالی مشتری.

تحصیلات مرتبط ، حرفه ای و متخصص ، منظم و مرتب ، خوش سلیقه و متعهد ، این خصوصیات رو تو همکاران ما می بینید. دلیل اینکه سعی کردیم اشخاصی با این خصوصیات رو در کنار خودمون داشته باشیم اینه که بتونیم خدمات درست و با کیفیتی رو به شما دوستان ارائه بدیم.

حالا بهتره یک توضیح مختصری در مورد دسته بندی فعالیت هامون به شما ارائه بدیم

بخش آتلیه عکاسی فالنا :

تو این بخش سعی کردیم از تکنیک های به روز عکاسی استفاده کنیم. البته با بکار گیری از تجهیزات حرفه ای و تجربه ای که وجود داره تونستیم که به این هدف برسیم.

بخش آتلیه طراحی :

یک گرافیست حرفه ای همیشه باعث میشه اتفاقات هیجان انگیزی تو پروژه ها بیوفته. ما میتونیم به پروژه هامون این حس رو انتقال بدیم و با یک خروجی عالی و درست، مشتریمونو راضی نگه داریم.

بخش طراحی صفحات مجازی :

همیشه داشتن یک وب سایت حرفه ای و یا راه اندازی صفحات مجازی زیبا و کارآمد میتونه به کسب و کارمون روح و طراوت ببخشه. ما سعی کردیم با استفاده از تیمی که هم بصورت حضوری تو مجموعمون هستن و تیم هایی که مارو تو بخش های دیگه پشتیبانی می کنن یک بخش بسیار حرفه ای رو درست کنیم. مطمئن هستیم که شما هم از اتفاقات این بخش لذت میبرید.

 

کلام آخر :

یک دوست ، ارزشمند تر از تمام دارایی هاست ، و ما بهش باور داریم و احساسش کردیم.

امیدواریم بتونیم تعداد دوست های خوبی مثل شمارو هر روز بیشتر کنیم تا در کنار همدیگه به هدف هامون که لیاقتشو داریم برسیم.

گروه تبلیغاتی فالنا-درباره ما

یک دوست ارزشمند تر از تمام دارایی هاست ، و من آن را احساس کردم

باعث افتخار ماست که شما هم به جمع دوستانمون اضافه بشید

با فالنا در ارتباط باشین